Strona główna > Ogród > Wyroby z Drewna > drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jakie macie doświadczenia z zakupem mebli ostatnio? Cenowo jeszcze w miarę rynek wygląda, czy nie za bardzo. Zastanawiam się nad remontem, raczej drobnym i właśnie wymianą drzwi, dokupieniem stolika kawowego i takich bardziej drobnych rzeczy. W jednym miejscu chciałbym spójne kolekcje mebli skompletować, dlatego przydadzą się inspiracje i wasze doświadczenia. Widziałem już kilka merytorycznych wątków i mam nadzieję, że ten również nie zawiedzie.

Grochu

Posty: 1

 
Rewelacyjnie to wygląda, szczególnie dąb przebity starą cegłą. Muszę znowu przemyśleć założenia wykończeniowe. Cieszę się, że trafiłem na ten wątek :)

dada45

Posty: 11

 
Mam od nich fotel bujany i przyznam szczerze, że spędzam na nim ogrom czasu z czytnikiem :) Bardzo mnie relaksuje. Wygodny układ, skórzane siedzisko, więc tyłek się nie męczy po dłuższym użytkowaniu. Solidnie profilowane.

alekBALD

Posty: 9

 
Istnieje taki producent mebli, który skupia się wyłącznie na pracy z drewnem dębowym - http://www.meblerevia.com. W ofercie meble, podłogi, drzwi wykonywane z drewna dębowego.

miaziol

Posty: 4

 
Szukam zawsze mebli nie tylko użytecznych, ale stanowiących wizytówkę, może nawet reprezentację luksusu. W niektórych kręgach, szczególnie biznesowych takie podejście się liczy.

dermuster

Posty: 11

 
Akurat meble z dębu charakteryzują się gładkością i wytrzymałością. Pęknięcia nie występują nawet po wielu latach użytkowania. Oni akurat ręcznie obrabiają i stawiają na to, żeby każdy mebel stał się niepowtarzalny. Niewiele takich marek już zostało, które nie lecą w masówkę, tylko starają się utrzymać przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług.

y-grek56

Posty: 4