Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Wody po goleniu > przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

Moja znajoma poleca mi przekłuwanie uszu w Żarach. Czy jest ktoś jeszcze kto może to jakoś potwierdzić?

Miki

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że nietrudno jest odnaleźć salon kosmetyczny, który wykonuje przekłuwanie uszu w Żarach. Ja zawsze szukam w Internecie i w pierwszej kolejności sugeruje się opiniami wcześniejszych klientów, aby na tej podstawie dokonać ostatecznego wyboru. Jak do tej pory na ogół mi to jak najniezwyklej wychodziło.

sertus

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o przekłuwanie uszu w Żarach to ja zawsze każdemu polecam tylko jedno miejsce. Korzystało już z niego kilka osób i w sumie wszyscy byli w pełni zadowoleni, dlatego Wam też mogę je polecić.

100%UP

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o przekłuwanie uszu w Żarach to ja zawsze każdemu polecam tylko jedno miejsce. Korzystało już z niego kilka ludzi i w sumie wszyscy byli w pełni zadowoleni, dlatego Wam też mogę je polecić.

Finest

Posty: 23

 
Jeżeli pragniesz zdecydować się na przekłuwanie uszu w Żarach to poszukaj jakiegoś sprawdzonego salonu w Internecie. Jest ich co najmniej kilka, a więc raczej na pewno znajdziesz ten, który przypadnie Ci do gustu. Naturalnie możesz również poszukać osobiście, ale zapewne zajmie Ci to o wiele wiecej czasu.

mateo29

Posty: 28

 
Szczerze mówiąc to ja mocno bałam się przekłuwania uszu w Żarach, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Taki zabieg odbył się bardzo szybko i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie, a do tego jeszcze miałam wliczoną w cenę biżuterię. Dlatego też mogę polecić Wam wszystkim salon, w którym byłam.

Marioleczka

Posty: 12

 
Z tego co wiem to moja znajoma przekłuwała uszy w Żarach i była w pełni zadowolona. Jak chcesz to wezmę od niej namiar do tego miejsca i jakoś Ci podam. Myślę, że najlepiej będzie w wiadomości prywatnej.

Penio

Posty: 2

 
Ja u mojego pierwszego dziecka zdecydowałam się na przekłuwanie uszu dla dzieci w Żarach. Bałam się, że będzie to bolesne, ale w rzeczywistości wszystko przebiegło szybko i bez żadnego problemu. Wydaje mi się, że wiele zależy od tego na kogo się trafi.

wrrraak22

Posty: 8

 
Wczoraj przez przypadek znalazłam tę stronę: https://beautyzone.salon i okazało się, iż można zdecydować się tam na przekłuwanie uszu w Żarach. Polecam Wam to sprawdzić, bowiem być może pożądane byłoby się zdecydować.

izabelka

Posty: 9

 
Ja zdecydowałam się na przekłuwanie uszu w Żarach i muszę przyznać, że jestem faktycznie w pełni zadowolona. W zasadzie to pod żadnym pozorem nie mogę narzekać.

Mr Frog

Posty: 3