Strona główna > Turystyka i sport > Wille > motel Żary, znacie coś ?

motel Żary, znacie coś ?

motel Żary, znacie coś ?

Spaliście w motelu w Żarach? Możecie powiedzieć jak było i czy to jest warte swojej ceny? Myślę o rezerwacji kilku dni w tym obiekcie i chce się wszystkiego dowiedzieć.

dobryrd

Posty: 1

 
Obiektów jest dużo. W Żarach jest tego rzeczywiście dużo, wobec tego na spokojnie każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Jeśli chcemy zaoszczędzić to wybieramy pokój standard i mamy problem rozwiązany. Jeśli mamy nieco więcej pieniędzy to wtedy poszukujemy niesłychanie dobrze urządzonego i wyposażonego apartamentu.

Fajae

Posty: 17

 
Hotele są o różnym standardzie i trzeba sobie to sprawdzić. Zawsze wchodzę na opinie, ale sprawdzam również galerię i wtedy wiem czy dany obiekt spełnia moje oczekiwania i wymagania. Wam też radzę tak robić.

enriquess

Posty: 7

 
Korzystałem z hotelu w Żarach i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Dla mnie standard super, a ceny naprawdę niesłychanie przystępne. Innym też mogę to miejsce polecić.

youmakeme

Posty: 3

 
Szukanie ofert z noclegami jest obecnie o dużo łatwiejsze. Mamy wszystko bardzo dobrze opisane w internecie. Można wynająć coś faktycznie tanio i to nawet obecnie, kiedy ceny mocno podskoczyły w górę. Wiem, albowiem sam bardzo wielokrotnie korzystam z takich noclegów.

pawel253

Posty: 4

 
Korzystałem już z różnych miejsc. Jedne są lepsze, a inne gorsze. Na pewno trzeba będzie najpierw określić się z ceną. Można przecież wynająć pokój standardowy tanio, ale już apartament będzie znacznie droższy. Porównanie daje nam wiele informacji o obiekcie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Podobno jedne z najlepszych noclegów w Żarach są tutaj https://hotel-zacisze.pl. Nie wiem, albowiem sam nie sprawdzałem, lecz taką opinię gdzieś słyszałem. Zajrzyjcie sobie sami na stronę firmową i porównajcie ofertę z innymi dostępnymi.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Mnóstwo można byłoby pisać o noclegach. Wiem dobrze po swoich znajomych, że każdy ma inne żądania. Polecanie takiego miejsca jest uciążliwe i trzeba we własnym zakresie szukać. Internet na pewno jest w stanie zaoferować nam niezwykle atrakcyjne noclegi.

quwejt

Posty: 3

 
Jeżeli się jedzie samemu albo to wyjazd służbowy to wiadomo, iż wybiera się to, co tanie. Chodzi o to, aby przespać noc i wrócić do pracy. Jeżeli ktoś szuka noclegu dla pary na jakiś romantyczny wyjazd to wówczas lepiej jest wynająć apartament. Niewątpliwie jest drożej, ale czego się nie zrobi żeby przypodobać się drugiej połówce.

Wasuwa

Posty: 3

 
Szukanie ofert z noclegami jest dzisiaj o wiele łatwiejsze. Mamy wszystko bardzo dobrze opisane w internecie. Można wynająć coś naprawdę tanio i to nawet dzisiaj, kiedy ceny mocno podskoczyły w górę. Wiem, bo sam bardzo często korzystam z takich noclegów.

suprafull

Posty: 30