Strona główna > Ekonomia i Biznes > Samochody nowe > mobilny mechanik samochodowy, kto ?

mobilny mechanik samochodowy, kto ?

mobilny mechanik samochodowy, kto ?

Znacie może jakiegoś dobrego mobilnego mechanika samochodowego, który działa poprzez całą dobę? Byłoby dobrze gdyby poza drobnymi naprawami znał się również na tych poważniejszych.

Gargamel5

Posty: 1

 
Na pewno znajdziecie mobilnego mechanika w Warszawie, bo to duże miasto. Warto sprawdzić, jaki zakres usług jest w stanie nam zaoferować. Jeśli nie ma nic do ukrycia to będzie można też sprawdzić ceny i wtedy każdy już wie, na co musi się przygotować.

Pamooko

Posty: 16

 
Mechaników jest niezwykle dużo, zatem można na spokojnie znaleźć kogoś poprawnego. Mogę tylko doradzić, aby zrobić to uprzednio. Wówczas każdy będzie miał przygotowany numer telefonu do swojego mechanika mobilnego i w razie potrzeb prędko się z nim skontaktuje.

quwejt

Posty: 3

 
Podobno mobilny warsztat samochodowy ma ofertę na stronie https://rallyservice.pl. Nie korzystałem nigdy z takich usług, ale może Wy się tym zainteresujecie? Dajcie znać jak wyglądała taka naprawa samochodu.

gregcie@

Posty: 2

 
Mechaników jest bardzo dużo, dlatego można na spokojnie znaleźć kogoś odpowiedniego. Mogę tylko doradzić, aby zrobić to wcześniej. Wtedy każdy będzie miał przygotowany numer telefonu do swojego mechanika mobilnego i w razie potrzeb szybko się z nim skontaktuje.

350@

Posty: 5

 
Był u mnie mechanik z dojazdem w Warszawie i jestem zaskoczony. Warsztat na kółkach miał naprawdę bardzo dobrze zaopatrzony i był w stanie mi pomóc z problemem, jakiego inni nie mogli jakoś znaleźć. Polecam takie usługi.

Wacław

Posty: 14

 
Mechanik powinien mieć wiedzę i umiejętności. Nie każdy może być mechanikiem, bo to tego potrzebny jest dar. Jeśli się trafi na taką osobę to wszystko nam naprawi w aucie.

hubertus

Posty: 7