Strona główna > Elektronika > Odtwarzacze MP3 > Czy znacie firmę która wykona przegranie vhs ?

Czy znacie firmę która wykona przegranie vhs ?

Czy znacie firmę która wykona przegranie vhs ?

Witajcie drodzy użytkownicy.

Poszukuje porady na temat przegrania kasety vhs na dvd. Na nieszczęście jestem zielona w tym temacie natomiast zależy mi na tym aby podarować bliskim kopię nagrania. Kiedyś kamerzysta nagrywał na dvd i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Rafałek34

Posty: 15

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

KamiKAzeDBC

Posty: 18

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

DobreRADY

Posty: 24

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

DaNceR

Posty: 35

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

aWąski

Posty: 27

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Dresik

Posty: 18

 
Szukam analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można trochę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

shalafi

Posty: 21

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Jasio

Posty: 26

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niezmiernie na tych kasetach.

1Alex149

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także należałoby wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

Antekkk

Posty: 20