Strona główna > Ekonomia i Biznes > Magazyny na sprzedaż > apartamenty na sprzedaż Kraków, szukam

apartamenty na sprzedaż Kraków, szukam

apartamenty na sprzedaż Kraków, szukam

Chciałbym zainwestować swoje pieniądze w atrakcyjną nieruchomość w Krakowie i zastanawiam się, co wybrać? Może Wy mi doradzicie, w co inwestować swoje pieniądze?

Penio

Posty: 1

 
Widziałem ofertę z apartamentami na sprzedaż w Zakopanem na stronie internetowej https://sequendo.pl/inwestycje.html. Jeśli ktoś chce inwestować pieniądze to powinien tam zajrzeć, bo może coś ciekawego się znajdzie.

Wariat

Posty: 9

 
Długi czas poszukiwałem czegoś ciekawego dla siebie i wreszcie odnalazłem. To jest tak, że te ciekawsze nieruchomości od razu się sprzedają, dlatego trzeba być z tym na bieżąco.

Marioleczka 

Posty: 7

 
Uważam, iż zakup apartamentu w Krakowie to wyśmienity biznes. Turystów są tam miliony. Trzeba tylko kupować apartamenty w najlepszych miejscach. Najlepiej żeby było blisko do rynku, a wtedy taki apartament będzie miał obłożenie praktycznie poprzez cały rok.

Miki

Posty: 11

 
Nie jest prosto nabyć apartamenty w Krakowie czy Zakopanem. Zainteresowanie nimi jest rzeczywiście niesłychanie duże. Im wyższa inflacja tym wiecej ludzi chce swoje pieniądze inwestować, dlatego trzeba będzie się spieszyć. Kontaktowałem się z firmą, która ma niesłychanie dobrą lokalizację nieruchomości, lecz jeszcze nic nie zakupiłem.

@_yyy111

Posty: 7

 
Trzeba porównać sobie inne oferty zanim cokolwiek zakupimy. To poważna i kosztowna inwestycja, dlatego lepiej być ostrożnym i wszystko dokładnie sprawdzać.

Buła

Posty: 8

 
Nabyliśmy apartament w Krakowie za pośrednictwem jednej z firm. Na razie ten apartament będzie wynajmowany turystom. Zysk jest niezwykle znaczny i to się faktycznie opłaca. Na emeryturze może się przeniesiemy do tego apartamentu? Zobaczymy jak to będzie.

Intro_69

Posty: 4

 
Widziałem różne oferty z apartamentami w Krakowie i Zakopanem. Moje doświadczenie jest takie, że trzeba wybierać klimatyczne miejsca. Stara kamienica to właśnie to, czego szukają osoby, które chcą wynajmować miejsca do spania. Można dzięki temu zarobić znacznie więcej i taka inwestycja znacznie szybciej się zwróci.

igorek

Posty: 5

 
Korzystałem dużo razu z wynajmu apartamentów w Krakowie w klimatycznej kamienicy. To mi się właśnie podoba i coś takiego chciałbym kiedyś mieć dla siebie.

Hymnny4

Posty: 10