Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kursy i szkolenia > licencja pilota, gdzie polecicie ?

licencja pilota, gdzie polecicie ?

licencja pilota, gdzie polecicie ?

Trzeba przejść jakieś badania żeby można było pilotować drobne samoloty? Ktoś ma taką licencje i coś o tym wie?

Odi

Posty: 5

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest w przeciwnym wypadku . Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, albowiem nie latałem.

bruklin187

Posty: 10

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

m4ddog

Posty: 26

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, lecz koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, lecz to kilkaset zł na godzinę. Szkoda.

quwejt

Posty: 16

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

Mord

Posty: 3

 
Z tego, co wiem licencje pilota można dostać, niemniej jednak trzeba też sporo się uczyć. Obecnie każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

zimek123456

Posty: 4

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, niemniej jednak nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to łatwiejsze obowiązek do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii sporo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Tomcio

Posty: 10