Strona główna > Elektronika > Karty pamięci do telefonów > sprawdzanie numerów telefonów z UK, szukam

sprawdzanie numerów telefonów z UK, szukam

sprawdzanie numerów telefonów z UK, szukam

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

100%UP

Posty: 2

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

audi25

Posty: 9

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Andziaaan

Posty: 12

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące złotych. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Oleczka1

Posty: 8

 
Dzięki internetowi można rzeczywiście w bezproblemowy sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, albowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

pawel253

Posty: 7

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Chorowity12

Posty: 23

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

mazi1991

Posty: 5

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

munert56

Posty: 21

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

babuś45

Posty: 17

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy mnóstwo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

tubbytimmy1

Posty: 7