Strona główna > Coś śmiesznego > Gry strategiczne > my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

Znacie stronę o grze my cafe z prawem, jakie sprawią, iż będę mógł się szybciej rozwijać i wiecej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście odnaleźć.

Malinka Moja

Posty: 5

 
Gier jest niesłychanie mnóstwo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo lepsze efekty swojej pracy.

Liome5656

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niesłychanie dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odnaleźć dużo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Yuri20

Posty: 10

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Simihu

Posty: 3

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Nim_wer

Posty: 18

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

enriquess

Posty: 6