Strona główna > Turystyka i sport > Ćwiczenia > dobry producent sprzętu na silownię

dobry producent sprzętu na silownię

dobry producent sprzętu na silownię

Dajcie mi jakąś opcje jeśli chodzi o godne uwagi sprzęty treningowe. Jestem w temacie laikiem więc w ciemno nie chce wybierać więc jak coś możecie mi poradzić to będę wdzięczny. Może jakiegoś polskiego producenta, który będzie w stanie dobry sprzęt zapewnić i warto będzie się faktycznie na taki zakup zdecydować.

Ekurygo

Posty: 1

 
Jak to wygląda jeśli chodzi o sprzęt dowiesz się z sieci, na pewno też wskazówką może być to na czym inni trenują również te osoby, które mają profile o treningu i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w temacie to od nich się dowiesz co jest popularne, można także podejrzeć w sieci na jakim sprzęcie takie osoby trenują.

Kitas

Posty: 6

 
Zaglądaj na profile na IG czy YT gdzie pojawiają się filmy od trenujących i może to będzie jakaś wskazówka, żeby zobaczyć jaki mają sprzęt i możliwe, że też dzięki temu łatwiej będzie wybrać dla siebie dobre propozycje i sprzęt, który będzie odpowiadał oczekiwaniom i potrzebom danej osoby, która będzie go kupować.

Lupusx

Posty: 9

 
Myślę, że jest wiele różnych sprzętów, które można brać pod uwagę, zobacz sobie na czym trenują osoby, które w sieci swoje treningi wrzucają to może być pewna wskazówka co wybrać i na jaki sprzęt ewentualnie można zwracać uwagę.

Marioleczka

Posty: 10

 
Warto na pewno mieć na uwadze producentów, którzy są doceniani przez trenujących na poważnie, Różne opcje jeśli chodzi o kanały trenujących celebrytów, gdzie będzie można znaleźć sporo informacji o tym jakie są warte uwagi metody treningu i właśnie podpatrzeć jaki sprzęt się używa.

Acurano

Posty: 2

 
Widziałem w sumie na kilku relacjach u Mateusza Milczuka, że u niego często pojawia się sprzęt od K-Sport. Z tego co wiem to polska firma - K-sport.com.pl skoro znani na nim trenują to też spora rekomendacja dla producenta, może być to ciekawa opcja do zakupu.

Matusiński

Posty: 3

 
Szukaj kogoś kto zna się na sprzęcie i będzie w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć. Ewentualnie można także brać pod uwagę to co wrzucają w sieci trenujący, to będzie też wskazówka co oni wybierają i możliwe, że łatwiej będzie coś sensownego wybrać dla siebie i mieć dobry sprzęt.

stopiw7

Posty: 4

 
Oferta jeśli chodzi o sprzęty treningowe jest spora, ale ja bym zwrócił uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o to jakiego sprzętu używają te osoby, które trenują na poważnie i mają też rozeznanie w tym jaki sprzęt jest na rynku i czego po tych sprzętach można się spodziewać.

Babeczka

Posty: 13

 
Jest wiele takich opcji jeśli chodzi o dostępne produkty na rynku więc warto mieć to na uwadze. Można zwracać uwagę na czym trenują te osoby, które do sieci wrzucają filmy ze swoich treningów. Może to się okazać ciekawą opcją, bo będziesz miał okazję wybrać to co osoby, które trenują na co dzień więc jakość powinna być wysoka.

alitomm

Posty: 7

 
Jak będziesz szukał sprzętu dla siebie to zwróć uwagę na czym się trenuje na siłowni, to może być dobry kierunek, bo będziesz widział co jest używane w tych miejscach, gdzie wiadomo, że intensywnie użytkuje się taki sprzęt i jego odpowiednia jakość będzie tam bardzo istotna.

wrona

Posty: 4