Strona główna > Ekonomia i Biznes > Chwilówki > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Jakie widzicie perspektywy, żeby walczyć z bankiem detalicznym przy kredycie frankowym? Podpisałam naprawdę ciężką umowę, jeszcze do pewnego momentu spłacałam, ale teraz wygląda to jeszcze gorzej, więc dajcie znać, co robić. Do kogo się zgłosić.

sttachu4

Posty: 1

 
No właśnie teraz tak to działa, że kancelaria ocenia, czy w ogóle jest sens walki z bankiem. Dokładnie monitorują zapisy umowy. Wykrywają wady prawne.

Jacuś

Posty: 6

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

dermert

Posty: 10

 
Prawda. Podobno w większości umów można się doszukać klauzul niedozwolonych, jeszcze przed 2004 rokiem, a jaka skala tego musi być? Przerażające.

Klarcia34

Posty: 8

 
Też mam z nimi dobre doświadczenia. Generalnie specjaliści od odszkodowań, od kredytów frankowych, nikogo nie wysyłają w zastępstwie, tylko samodzielnie działają. To jest uczciwe podejście do klienta.

trans34

Posty: 9

 
Nie zaszkodzi, jeżeli oddasz umowę do bezpłatnej analizy przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/, a wyrok TSUE pokazuje, że kredytobiorcy mają coraz większe szanse na optymalizację zobowiązania, czy nawet na odszkodowanie. Banki wyznaczają już rezerwowe fundusze i to podobno miliardowe. Czytałem o tym niedawno i to się zaczyna sprawdzać.

dobryrd

Posty: 22

 
Samodzielnie pisałem reklamację to mnie olali, ale jak już z prawnikiem poszedłem to nagle inna komunikacja. Śmiesznie to działa, ale całe szczęście jeszcze działa. Warto walczyć o swoje.

Domeczek3

Posty: 27

 
Przejrzałem statystyki to okazuje się, że frankowicze wygrywają masę spraw, szczególnie po wyroku TSUE. No i dobrze. Może w końcu banki przestaną się czuć takie bezkarne. To, co się dzieje na rynku kredytowym od lat to masakra.

Mariusz

Posty: 6