Strona główna > Turystyka i sport > Biura Podróży > apartamenty Albania Durres, gdzie warto ?

apartamenty Albania Durres, gdzie warto ?

apartamenty Albania Durres, gdzie warto ?

Podzielcie się swoimi planami na letni wypoczynek w Durres, Albania. Gdzie zostaniecie?

QwerTery

Posty: 1

 
Tak, jestem ciekawy tego samego. Czy ktoś miał doświadczenia z last minute w Albanii? Czy warto czekać na ostatnią chwilę?

Jacuś

Posty: 9

 
Czy ktoś już korzystał z https://apartamentydurres.com.pl do wynajmu apartamentów w Durres? Widziałem, że mają mnóstwo propozycji, ale nie dokonałem jeszcze rezerwacji.

sertus

Posty: 2

 
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z wynajmem apartamentów bezpośrednio od właściciela? Czy to może być tańsza opcja?

namok

Posty: 13

 
A czy ktoś próbował wynajmować apartamenty w Albanii bezpośrednio od właściciela? Czy to dobra opcja?

labuh

Posty: 6

 
Tak, zgadzam się z użytkownikiem 2. Wynajem bezpośrednio od właściciela w wielu przypadkach może okazać się pozytywny. Pozwala to uniknąć dodatkowych opłat.

Bankowy

Posty: 21

 
Tak, zgadzam się. Możesz znaleźć wiele opcji na różnych stronach internetowych. To zależy od twoich preferencji co do lokalizacji, widoków itp.

dersu4

Posty: 24

 
Tak, zgadzam się z użytkownikiem 2. Lokalizacja przy plaży to klucz. Ceny różnią się w zależności od sezonu, więc można znaleźć tanie apartamenty, szczególnie poza szczytem turystycznym.

annanna

Posty: 6

 
Dla tych, którzy szukają tanich apartamentów, polecam również śledzić oferty poza sezonem turystycznym. Ceny mogą być znacznie niższe.

Miki

Posty: 16

 
Mam pytanie co do dostępności apartamentów w Albanii na sezon letni. Czy ktoś próbował wynajmować last minute? Czy to działa w Albanii?

david011

Posty: 7