Strona główna > Turystyka i sport > Biura Podróży > kraków coraltravel, gdzie warto ?

kraków coraltravel, gdzie warto ?

kraków coraltravel, gdzie warto ?

Gdzie jechać na wakacje z rodziną 2+1? Nie wchodzi w grę Polska, bo nie będę się zastanawiał czy jest ładna pogoda. Wolę jakiś kraj cieplejszy na południu Europy.

Intro_69

Posty: 1

 
My często odwiedzamy biuro podróży coraltravel w Krakowie i tam nam doradzają, co wybrać. Byliśmy w wielu miejscach, dlatego taka pomoc nam się przydaje.

dskoku

Posty: 22

 
Jeżeli ktoś jedzie z dziećmi to należałoby zbadać terminy tak żeby nie było tam czterdziestu stopni w cieniu, albowiem to już przyjemne nie jest dla nikogo z naszej rodziny.

SABUR

Posty: 19

 
Chcieliśmy z rodziną pojechać do Bułgarii, ale nie za bardzo znamy jakikolwiek obcy język i nie wiem czy czulibyśmy się tam komfortowo. Tym bardziej, że w Bułgarii trzeba znać rosyjski albo niemiecki.

Gosienka54

Posty: 24

 
Słyszałem, iż coral travel w Krakowie ma oferty w różnych cenach. Na stronie https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175 są do nich namiary.

transerwis

Posty: 3

 
My, co roku jeździmy do Grecji. Byliśmy już na sporo wyspach, a w tym roku wybieramy się na Rodos. Piękna woda i gwarancja pogody to coś, na co każdy winien zwrócić swoją uwagę. Nad polskim morzem w wielu przypadkach jest o dużo drożej i niestety o dużo gorzej.

Bojo45

Posty: 17